BacaufotofunSupermarket de placeri animalice 16 ani ago5 Exista intr-un centru comercial Bacau. E doar un pet shop. Articole recomandate: Centrul comercial Luceafarul si modernizarea Poze de la spectacolul din centru de pe 9 mai din Bacau Central Plaza Bacau – in centrul orasului Locatie Central Plaza Bacau (foto + video) ContraSENS : Inca un complex comercial Navigare în articole Previous: Poze expozitie de pictura, fotografie si sculpturaNext: Lecturi Urbane, la Bacau 5 thoughts on “Supermarket de placeri animalice” cred ca acolo gasesti tot felul de chestiute interesante. Răspunde realbadpissy….macar, ai intrat sa vezi despre ce e vorba? ca detinator de animal de companie pot spune ca e unul din cele mai bune pet-shop-uri din raza judetului bacau. Si da, e doar un pet shop. Răspunde Placeri animalice? Duce cu gandul la un sex shop nicidecum la un pet shop. Răspunde Zoo mania este si in Timisoara 😀 Răspunde Da, este un lant de pet-shop-uri. Este unul si in Ploiesti…si asa este, gasesti cam tot ce iti trebuie pentru companionul tau, oricare ar fi acela ! Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Comentariu * Nume * Email * Site web Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez. Δ
realbadpissy….macar, ai intrat sa vezi despre ce e vorba? ca detinator de animal de companie pot spune ca e unul din cele mai bune pet-shop-uri din raza judetului bacau. Si da, e doar un pet shop. Răspunde
Da, este un lant de pet-shop-uri. Este unul si in Ploiesti…si asa este, gasesti cam tot ce iti trebuie pentru companionul tau, oricare ar fi acela ! Răspunde
De ce ortodocșii ar trebui să îi ceară lui Ioachim Băcăuanul să demisioneze Kristofer5 luni ago5 luni ago 0
Cadoul de sărbători de la primar și noul consiliu local pentru băcăuani Kristofer2 ani ago2 ani ago 0
Universitatea „Vasile Alecsandri” a rămas în urmă cu drepturile și obligațiile studenților Kristofer2 ani ago 2
cred ca acolo gasesti tot felul de chestiute interesante.
realbadpissy….macar, ai intrat sa vezi despre ce e vorba? ca detinator de animal de companie pot spune ca e unul din cele mai bune pet-shop-uri din raza judetului bacau. Si da, e doar un pet shop.
Placeri animalice? Duce cu gandul la un sex shop nicidecum la un pet shop.
Zoo mania este si in Timisoara 😀
Da, este un lant de pet-shop-uri. Este unul si in Ploiesti…si asa este, gasesti cam tot ce iti trebuie pentru companionul tau, oricare ar fi acela !