Ce se mai întâmplă prin țară #10
Am revenit cu rubrica în care fac sinteza noutăților administrative din orașele și județele României: La Oradea, canalizarea din centrul orașului este reabilitată fără săpături, grație unei tehnologii japoneze;
Am revenit cu rubrica în care fac sinteza noutăților administrative din orașele și județele României: La Oradea, canalizarea din centrul orașului este reabilitată fără săpături, grație unei tehnologii japoneze;
Noutăți administrative din ultimele zile: București: viceprimarul Gabriel Petrea a lansat în dezbatere publică iniţiativa introducerii uniformelor în şcolile din Sectorul 6.
N-aș fi studiat administrație publică dacă nu aș fi fost pasionat și interesat până peste cap de acest domeniu. Astfel, stau zilnic cu ochii pe surse care să mă pună în temă cu noutățile administrative din România. Așa am ajuns să realizez rubrica periodică cu ce se mai întâmplă prin țară, făcând abstracție de circul…